Ilość towarów: 0  Wartość: 0.00 PLN     Pokaż koszyk | Złóż zamówienie
Zaawansowane wyszukiwanie
 
BLATY
BASENY
BEMARY
NADSTAWKI STOŁÓW
OKAPY NAWIEWNO- WYCIĄGOWE
OKAPY WYCIĄGOWE
PÓŁKI WISZĄCE
PATELNIE
PODGRZEWACZE
REGAŁY
STOŁY
STOŁY PODGREWANE
SZAFKI WISZĄCE
SZAFY
WÓZKI
ZLEWY
 

 Polityka Prywatności

Sklep internetowy Samix (dalej „Sklep internetowy”) przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Klientów. Serwis z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych w tym zabezpieczenia o charakterze programistycznym m.in takie jak systemy szyfrowania danych. W szczególności Sklep internetowy zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. Sklep internetowy sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego prowadzenia serwisu.
    Administratorem danych osobowych jest F.H.U. SAMIX Maciej Rafał Krężelewski z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej (63-000), przy ul. Kosynierów 74, posiadająca numery NIP: 7861231035 oraz REGON: 300262825, e-mail. samix1968@o2.pl.
    Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Kupujących, jak również upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu zawarcia ze Sklepem internetowym umowy i rozliczenia usług świadczonych przez Sklep internetowy.
    Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne, jednakże podanie danych żądanych przez Sklep internetowy jest konieczne do zawarcia ze Sklepem internetowym umowy.
    Dane podawane przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia są wykorzystywane do celów księgowych, do kontaktowania się z Kupującym w ramach obsługi Sklepu internetowego oraz do wykonania usługi.
    Dane Kupujących mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Dane osobowe Kupujących mogą być przekazywane podmiotom trzecim w celu realizacji umowy.
    W przypadku uzyskania przez Sklep internetowy wiadomości o korzystaniu przez Kupującego z usług Sklepu internetowego niezgodnie z regulaminem lub z obowiązującymi przepisami, Sklep internetowy może przetwarzać dane osobowe Kupującego w zakresie niezbędnym do ustalenia jego odpowiedzialności.
    Sklep internetowy zapewnia realizację uprawnień Kupującego wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1), w tym prawa swobodnego dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie oraz w rozporządzeniu. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Kupujący mają w szczególności prawo do żądania ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. Sprzeciw może zostać wniesiony w dowolnej formie, w tym pisemnie, telefonicznie lub drogą e-mail.
    Sklep internetowy zapewnia Kupującym możliwość przeglądania, modyfikacji i przenoszenia danych osobowych na zasadach określonych Regulaminie korzystania ze Sklepu internetowego Samix.
    Serwis wykorzystuje adresy IP zbierane w trakcie połączeń internetowych w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Ponadto adresy IP służą do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Dane te mogą być również łączone z danymi podanymi przez Kupujących w celu realizacji usług zawartych w ramach Sklepu internetowego.
 Strona główna
 Firma
 Oferta
 Kontakt
 Polityka Prywatności
 Pliki cookies
 Regulamin
 Płatności
 Dostawa
 

 Logowanie
 Załóż konto
 Przypomnij hasło
 

Zlew ZU-002 1200x600x850


------------------------
Pokaż wszystkie

 

F.H.U. SAMIX